مراحل نصب کاغذ دیواری

برای اینکه مراحل نصب کاغذ دیواری را بدانیم ابتدا باید توضیحی در مورد نصاب کاغذ دیواری بدانیم. ما سعی کرده ایم در طول مدت زمان زیاد بهترین نصابان کاغذ دیواری را انتخاب و تعلیم دهیم تا مشکلات نصب در هنگام عملیات نصابی به حداقل برسند.
نصاب کاغذ دیواری می بایست کاملاً مجرب بوده و بتواند در کمترین زمان با بالاترین کیفیت خدمات نصب ارائه دهد. نصابان این گروه بعد از گذراندان مراحل مختلف آزمون در جنبه های مختلف آموزش لازم را دیده اند. همشهریان عزیز تهرانی بعد از اینکه درخواست نصاب را با شماره های بالا مطرح نمودند می توانند نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را از نصاب مورد نظر چه از نظر کاری و چه اخلاقی با ما در میان بگذارند.
زیر سازی : در مواردی که یک دیوار دچار نم شده می بایست نم از منبع برطرف شود. در صورتی که این کار بصورت سطحی انجام شود با پس زدن نم مجدداً کار دچار مشکل می شود.
بسیاری از دیوارها نیز دارای سطوح صاف بنابه دلایل مختلف نیستند که می بایست قبل از انجام کار زیر سازی آن درست شود.
بعد از اینکه کار زیر سازی انجام شد. کیفیت نصب کاغذ دیواری تا حدود زیادی به زیر سازی درست وابسته است.
بخشهایی که تازه گچ شه اند باید با استفاده از روغنی به نام الیف تیمار شوند. این روغن برای زیر سازی قبل از نقاشی هم استفاده می شود. در صورتی که تمام دیوار گچ باشد نیز می بایست قبل از نصب با روغن الیف زیر سازی شوند. بعد از انجام این کار می بایست دیوار را بررسی کنید که دارای ترک ، چاک و یا آسیب نباشد. در این صورت نوبت به بتونه کاری می رسد. در صورتی که دیوارها پس از بتونه کاری دارای بخشهای تیره و روشن شه باشند ممکن است از زیر کاغذ دیده شوند. این مشکل بخصوص در رابطه با کاغذ های نازک بیشتر مشاهده می شود. برای این منظور می بایست یک دست رنگ در حد آستر برروی دیوار بزنید. می توانید منظور کمی سریش و چسب کاغذ دیواری درست کنید و آن را با قلموی بزرگ به دیوارها بکشید. تا آلودگی ها و یا گردو خاک از دیوار پاک شود.
آماده سازی چسب
آغشته کردن کاغذ ها به چسب
شروع عملیات نصب

مزیت های کاغذ دیواری

مزیت های کاغذ دیواری در تنوع در رنگ در کاغذ دیواری بسیار بالا بوده و سرعت نصب بسیار زیاد است. دانستن این مزیت ها به

مراحل نصب کاغذ دیواری کمک میکند.
از نظر زیبایی کاغذ دیواری می تواند با سلیقه بسیاری از افراد متناسب باشد. بسیاری از انواع آن قابل شستشو بوده و برخی انواع آن از نظر زیستی سازگار با محیط است ( نان وون) از نظر طیف قیمت با بودجه های متفاوت قابل تطابق است.یک نصاب کاغذ دیواری باید با مزیت های کاغذ دیواری و نحوه نصب صحیح کاغذ دیواری آشنایی داشته باشد.