نکات مهم در رابطه با نصب کاغذ دیواری

نصاب کاغذ دیواری نقش بسیار مهمی در نمایش زیبایی کاغذ دیواری انتخاب شده دارد. بر آن شدیم تا در این مقاله نکات مهم در رابطه با نصب کاغذ دیواری را تقدیم حضور نماییم.

یکی از مهم ترین و اساسی ترین موارد در زیبایی هر چه تمام تر کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل شما حرفه ای بودن و ماهر بودن نصاب کاغذ دیواری شماست، هر چه نصاب حرفه ای تر باشد درز های کاغذ دیواری شما مخفی تر خواهد بود، هرچه نصاب شما ماهر تر باشد حاشیه های کار شما زیباتر و آنکادر تر خواهد بود، هرچه نصاب حرفه ای تر باشد حبابی زیر کار شما نخواهد ماند !

گاهی نصاب های مبتدی و غیر حرفه ای برای فرار از بازار بیکاری و نیز تمرین کردن هرچه بیشتر قیمت نصب را بسیار پایین تر از عرف بازار می گویند تا مشتری را وسوسه کنند و پس از خراب کردن کار شما و از بین بردن رول های کاغذ دیواری شما دیگر حتی پاسخ تلفن شما را نیز نمی دهند و به اصطلاح خودمانی دستتان را در پوست گردو می گذارند، از این رو به شما توصیه می کنیم در انتخاب نصاب کاغذ دیواری خود نهایت دقت را حتی بیشتر از زمانی که در فروشگاه برای خرید کاغذ دیواری صرف کردید مبذول نمایید چرا که تمامی زیبایی کار شما به دستان نصاب کاغذ دیواری حرفه ای ایجاد خواهد شد. بنا براین فریب قیمت های پایین افراد رو نخورید و با صرف هزینه واقعی نصب (نه بیشتر و نه کمتر!) کار خود را به افرادی دهید که کاملا شناخته شده اند و یا حداقل ضمانت شده اند!