چسب کاغذ دیواری

چسب های متفاوتی در کار نصب کاغذ دیواری وجود دارد که از جمله می توان چسب کاغذ دیواری ، چسب چوب، پرایمر و غیره را نام برد.
یکی از بخشهای مهم کار نصاب کاغذ دیواری  انتخاب چسب مناسب است که بر اساس تجربه و کار کردن با برندهای مختلف بدست می آید. چسب کاغذ دیواری تضمین کننده دوام و قوام کاغذ دیواری برروی دیوار است. مقدار چسب کاغذ دیواری و نیز غلظت آن اهمیت زیادی دارد. بسته به نوع جنس کاغذ دیواری غلظت ها متفاوتی از چسب باید آماده شود تا اشکلاتی مثل پاره شدگی در اثر بهم چسبیدن و یا نشت چسب از لبه های کاغذ بوجود نیاید.
چسب کاغذ دیواری را با غلطک و یا با قلمو پشت کاغذ می کشند و می بایست بطور همگن و یکنواخت در تمام نقاط ان مالیده شود. چسب کاغذ دیواری دارای برندهای مختلفی است که نصابان مختلف بنابه تجربه از آنها استفاده می کنند.
چگونه کار نصابی کاغذ دیواری را شروع کنیم ؟
برای کسانی که علاقه مند به کار نصب کاغذ دیواری هستند توصیه می شود به عنوان دست یار در کنار یک نصاب کاغذ دیواری مجرب مشغول به کار شوند (حتی بصورت رایگان) تا بتوانند رفته رفته بدون اینکه ضرری به کار برسانند تجربه اندوزی نمایند.و اصول نصب کاغذ دیواری که یکی از اصولش رعایت انتخاب چسب کاغذ دیواری است،میباشد. بسیاری از نصابان مجرب به دنبال یک دستیار هستند که نیازی هم نیست ماهر بشد. چون کار رایگان انجام می دهند و یا اینکه حقوق کمی دار. این بهترین فرصت برای شماست که تجربه اندوزی را بصورت رایگان تجربه کنید و هم اعتماد به نفس کار کردن را بدست آورید. نصاب کاغذ دیواری درآمد بالایی می تواند داشته باشد به شرط آنکه تعهد کاری و دقت را در راس کارهای خود قرار دهد.